Doprava a platba

ČESKÁ POŠTA:

Náklady na poštovné a balné Vám účtujeme ve výši 89 Kč při využití služby Česká Pošta (+ dobíra 49 Kč). Při objednávce nad 1000 Kč máte vždy dopravu ZDARMA. Obvyklá doba dopravy zboží až k vám je 2 - 3 pracovní dny.

 


OSOBNÍ ODBĚR: 

Osobní odběr Vaší objednávky je zdarma. Můžete jej uskutečnit na výdejním místě v centru Ostravy na adrese:

Jiráskovo náměstí 1437 / 2 , Ostrava, 702 00 prodejna Šmrncovní.cz

 


Sledování zásilky:

Pro sledování pohybu Vaší zásilky a pro přehled o jejím doručení vyplňte prosím číslo zásilky (naleznete v e-mailu potvrzujícím odeslání Vaší objednávky).

ČESKÁ POŠTA

 

PLATBA

Platba předem / platba běžným bankovním převodem:

Platbu za zboží můžete provést předem klasickým bankovním převodem na náš účet. Po ukončení objednávky Vám budou na e-mail zaslány platební informace.

 


Platba při převzetí zboží / dobírka:

Platba při převzetí je jeden nejjednoduších způsobů jak za zboží zaplatit. Zboží zůstává do úplného zaplacení a převzetí majetkem prodávajícího, avšak nebezpečí škody na věci přechází převzetím zboží kupujícím. Za tuto službu si účtujeme navíc k celkové objednávce + 49 Kč.

 


Platba hotově / osobní převzetí:

Své objednané zboží můžete zaplatit také hotově na našem výdejním místě v centru Ostravy. Adresu doručovacího místa naleznete při objednávce i v potvrzovacím e-mailu - Jiráskovo náměstí 1437 / 2 , Ostrava, 702 00 prodejna Šmrncovní.cz